Zakład Metalowy GORZELAK II Sp.j   tel. 41 273 00 10 e-mail : biuro@zakladmetalowy.com.pl

Operator Frezarki CNC

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek, frezarek CNC,
- pisanie prostych programów,
- uzbrajanie i wymiana narzędzi,
- dobór parametrów,
- obsługa urządzeń pomiarowo-kontrolnych.
Wymagania:
- umiejętność i doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi.
Oferujemy:
stabilną pracę w zgranym, sympatycznym zespole w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 do 4000 brutto w zależności od umiejętności,
- premię roczną,
- ubezpieczenie na życie.
ZAPRASZAMY DO APLIKACJI!
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”